لیست بهترین متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی در تهران و اصفهان

bm

طب فیزیکی و توانبخشی، طب توانبخشی و طب بازپروری و توانبخشی همگی اصطلاحاتی است که برای اشاره به زمینه فعالیت یک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به کار می‌رود. متخصص طب فیزیکی  و توانبخشی یک پزشک است که آموزش‌های تخصصی در زمینه طب فیزیکی و توانبخشی را گذرانده است. طب فیزیکی و توانبخشی شاخه‌ای از پزشکی است که بر پیشگیری، تشخیص، درمان و توانبخشی بیماری‌های مختلفی از جمله بیماری‌های عصبی،عضلانی، اسکلتی و اختلالات روانی که منجر به نقایص عملکردی موقتی یا دائمی در بیمار می‌شوند، متمرکز می‌باشد.

هنگامی که شما به کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی دکتر پورقاسمیان مراجعه می‌کنید، متخصصین ما تلاش خواهند کرد تا شدت درد و ورم شما را با استفاده از روش‌های درمانی مختلف از قبیل درمان‌های دستی، آموزش بیمار و تکنیک‌هایی از قبیل اولتراسوند و الکتروتراپی تسکین بدهند. پس از آنکه بیماری یا مشکل شما با استفاده از تجهیزات تشخیصی پیشرفته و بر اساس شرایط و شرح حال شما به طور قطعی تشخیص داده شد، یک برنامه درمانی جامع برایتان تنظیم خواهد شد. برای تعیین وقت مشاوره و یا رزرو نوبت می‌توانید با شماره 03132372301 تماس حاصل نمایید.

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی چه کاری انجام می‌دهد؟


bm1

متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی، دردهای حاد و مزمن و نیز بیماری‌های عضلانی– اسکلتی را تشخیص می‌دهند و آن‌ها را درمان می‌کنند. این متخصصین می‌توانند تمامی انواع آزمایش‌های عکس‌برداری از ستون فقرات (شامل اشعه ایکس، میلوگرام، ام آر آی، اسکن استخوان) را برای بیمار تجویز و نتایج حاصل از این آزمایش‌ها را تفسیر نماید. همچنین این متخصصین قادرند تست‌های تخصصی عصبی (از قبیل EMG و NCV) را برای کمک به تعیین شدت و موقعیت آسیب‌دیدگی‌های عصبی انجام دهند. معمولاً متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی بیماران مبتلا به انواع دردهای کمر و گردن، آسیب‌های شغلی یا ورزشی، فیبرومیالژیا، درد میوفاسیال، آرتروز، التهاب تاندون و آسیب‌های نخاعی را درمان می‌کنند. یک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، آموزش‌های تخصصی در زمینه هدایت و هماهنگ کردن اقدامات درمانی و مراقبتی که توسط تیم توانبخشی انجام می‌شود را گذرانده است. این اقدامات درمانی گروهی می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • تفریح درمانی
 • خدمات اجتماعی
 • پزشکی داخلی
 • جراحی ارتوپدی
 • استفاده از قطعات پروتزی و ارتزی
 • کار درمانی
 • پرستاری توانبخشی
 • گفتار درمانی
 • عصب‌روانشناسی (نوروپسیکولوژی)
 • عصب‌شناسی (نورولوژی)
 • روانپزشکی

متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی چه بیماری‌هایی را درمان می‌کنند؟


bm2

اصولاً متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی عوارض مربوط به استخوان‌ها، عضلات، مفاصل و دستگاه عصبی مرکزی و محیطی که توانایی‌های حرکتی و عملکردی بیمار را تحت تأثیر قرار داده است، درمان می‌کنند.

یک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، آموزش‌های تخصصی لازم در زمینه کنترل و درمان انواع مختلفی از اختلالات و بیماری‌ها را گذرانده است. از آنجا که متخصص طب فیزیکی و توانبخشی طیف وسیعی از بیماری‌ها و عوارض مختلف را درمان می‌کند و آموزش‌های تخصصی گسترده‌ای را نیز طی کرده است، بنابراین از نظر توانایی کار کردن با فناوری‌های جدید و تجهیزات پیشرفته مورد استفاده در بخش پزشکی و سلامت، جایگاه منحصر به فردی دارد. برخی از مهم‌ترین زمینه‌های تخصصی فعالیت پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی عبارت است از:

 • توانبخشی عصبی: آسیب‌های نخاعی، آسیب‌ها و ضربات مغزی، سکته مغزی، اسکلروز چندگانه (ام اس)، اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS)، پارکینسون.
 • طب درد: کنترل دردهای مزمن، سندرم درد منطقه‌ای پیچیده (که قبلاً با عنوان دیستروفی رفلکسی سمپاتیک شناخته می‌شد)، کمردرد، آرتروز، سندرم تونل.
 • عوارض عضلانی- اسکلتی: استئوآرتروز، پوکی استخوان، روماتیسم مفصلی، فیبرومیالژیا، کمردرد و اختلال عملکرد مفصل ساکروایلیاک
 • آسیب‌های ورزشی: التهاب تاندون آشیل، سندرم ایلیوتیبیال باند، آرنج تنیس بازان (اپیکوندیلیت) خارجی و داخلی، بیماری دکورون، آسیب عضله گرداننده شانه، دررفتگی مفصل آکرومیوکلاویکولر، التهاب تاندون عضله دوسر بازو، شکستگی‌های فشاری، ضربه مغزی
 • مراقبت‌های بعد از جراحی: تعویض مفصل، پیوند عضو، دستگاه کمک کننده بطن چپ، توانبخشی بیماری‌های قلبی و ریوی
 • اختلالات حرکتی و رشدی در کودکان: فلج مغزی، دیستروفی عضلانی، مهره شکاف (اسپاینا بی‌فیدا)، سندرم داون
 • توانبخشی تخصصی: آسیب‌های هنرمندان (موسیقی، رقص، خوانندگی)، سرطان، بیماری‌های قلبی، بیماری‌های ریوی، آموزش‌های خانوادگی (برای مراقبت در منزل)، درد لگن، طب جایگزین و تکمیلی، مراقبت‌های تسکینی

زمینه آموزشی متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی


bm3

یک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی پزشکی است که در زمینه طب فیزیکی و توانبخشی و در واقع در بکارگیری طیف وسیعی از درمان‌های حفاظتی و غیرجراحی برای بیماری‌ها و اختلالات دستگاه عضلانی- اسکلتی تخصص دارد.

متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی تحصیلات دانشگاهی خود را ابتدا به مدت چهار سال در زمینه آموزش‌های پزشکی عمومی می‌گذرانند و پس از آن چهار سال دوره دستیاری را جهت کسب مدرک تخصص طی می‌کنند. دوره چهارساله دستیاری شامل کسب مهارت‌های کلینیکی به مدت یک سال و سپس آموزش در زمینه تخصص مربوطه به مدت سه سال می‌باشد. بسیاری از متخصصین طب فیزیکی بعد از کسب مدرک تخصص خود، یک دوره فوق تخصص را نیز جهت کسب آموزش‌های پیشرفته‌تر در شاخه خاصی از تخصص خود از قبیل بیماری‌های ستون فقرات، بیماری‌های عضلانی- اسکلتی و یا طب درد، طی می‌کنند.

انواع روش‌های درمانی مورد استفاده در طب فیزیکی و توانبخشی


bm4

 • الکتروتراپی: به طور کلی الکتروتراپی شامل بهره‌گیری از جریان ضعیف برق به منظور ایجاد یک اثر محرک بر بدن بیمار می‌باشد. گاهی اوقات از تحریک الکتریکی با شدت خیلی پایین برای کاهش احساس درد استفاده می‌شود. از این تکنیک می‌توان برای تحریک انقباض (اتساع) عضلات نیز استفاده کرد.
 • اولتراسوند عضلانی- اسکلتی: در طی چندین دهه گذشته از فناوری اولتراسوند به عنوان جزئی از روش‌های درمانی جهت ایجاد گرما و اعمال آن بر روی بافت‌های عمقی در بدن استفاده می‌شده است. اما در حال حاضر اولتراسوند به صورت فزاینده‌ای در عمل‌های سرپایی برای آزمایش و ارزیابی ضایعات عضلانی – اسکلتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از اولتراسوند می‌توان برای ارزیابی آسیب‌دیدگی‌های بافت‌های نرم در مفاصل و ساختارهای تحت درمان استفاده کرد. همچنین امروزه از این فناوری در سطح گسترده‌ای برای انجام تزریق هدایت‌شده استفاده می‌شود. در این روش از اولتراسوند برای هدایت دقیق سوزن‌های تزریق دارو و قرار دادن آن در نقطه هدف استفاده می‌شود و به این ترتیب دیگر نیازی به استفاده از پرتوهای یونیزه کننده مخرب بر روی موضع محل درمان وجود نخواهد داشت.
 • الکترومیوگرافی (EMG): در این روش الکترودهایی به شکل سوزن‌های بسیار ریز در داخل عضلات موضع آسیب‌دیده فرو برده می‌شود و قابلیت عضله حرکت‌دهنده آن موضع در زمان تحریک التریکی، اندازه‌گیری می‌شود. با این روش می‌توان تشخیص داد که آیا ضعف حرکتی یک اندام به خاطر آسیب عضله است یا به خاطر اختلال در عصب (یعنی میوپاتی یا نوروپاتی) است.
 • مطالعات هدایت عصبی (NCS): این روش شامل استفاده از الکترودهایی جهت ثبت واکنش‌های حرکتی و حسی یک اندام است که توسط محرک‌های الکتریکی تشدید شده باشد. نتایج این آزمایش می‌تواند موقعیت دقیق آسیب‌دیدگی در سیستم عصبی (اعم از آسیب ریشه اعصاب نخاعی یا رادیکولوپاتی، آسیب‌دیدگی اعصاب محیطی، بیماری نورون حرکتی و یا اختلال در تماس عصبی- ماهیچه‌ای) را نشان بدهد.
 • تزریق در مفاصل محیطی: این روش شامل انجام تزریقاتی به منظور تشخیص و درمان بیماری‌های استخوان و بافت‌های نرم است که اغلب در بیماری‌های ارتوپدی، روماتولوژی و طب ورزشی از قبیل استئوآرتروز زانو، التهاب تاندون عضله گرداننده شانه و بیماری آرنج تنیس بازان (اپی‌کونیلیت) استفاده می‌شود.
 • تزریق در نقاط ماشه‌ای (تریگر پوینت): از تزریق لیدوکائین یا سوزن‌کاری خشک (درای نیدلینگ) می‌توان در کنار ورزش‌های صحیح و درمان‌های فیزیکی، برای درمان عوارض نقاط ماشه‌ای که منشأ دردهای مزمن میوفاسیال (بافت‌های نرم) هستند استفاده کرد.
 • درمان اسپاستیسیتی: اسپاستیسیتی یک عارضه شایع مرتبط با آسیب‌های سیستم عصبی مرکزی (مانند ضایعات نخاعی، سکته مغزی و فلج مغزی) می‌باشد. متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی از طریق راهکارهای درمانی مختلفی از جمله داروهای خوراکی ضد اسپاستیسیتی، تزریق سم بوتولینوم (بوتاکس)، تزریق فنول و یا نصب پمپ درون غلافی برای تزریق داروی باکلوفن، اقدام به درمان این عارضه و بهبود عملکرد بیمار و کاهش درد او می‌کنند.
 • درمان مداخله‌ای آسیب‌های نخاعی: روش‌های مبتنی بر تزریق‌های درمانی و تشخیصی هدایت شده به وسیله تصویر در نخاع از جمله دیسکوگرام‌ها، تزریق‌های اپیدورال اینترلامینار و ترانسفورامینال و ابلیشن رادیوفرکوئنسی (RF)، تحریک نخاع، ورتبروپلاستی، کیفوپلاستی و نصب پمپ‌های درون غلافی می‌باشد. این تکنیک‌ها به عنوان مداخلات غیر جراحی برای تسکین درد کمر و ریشه‌های اعصاب نخاعی (رادیکولوپاتی) مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • سایر عمل‌ها و روش‌های درمانی که توسط برخی از متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی استفاده می‌شود شامل طب سوزنی، پرولوتراپی، تزریق پلاسمای غنی از پلاکت (پی آر پی) و درمان با سلول‌های بنیادی خودی (اتولوگ) می‌باشد.

چه تفاوتی بین درمان فیزیکی و طب فیزیکی و توانبخشی وجود دارد؟


متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی و متخصصین درمان فیزیکی، بیماران مبتلا به بیماری‌ها و عوارض مشابهی را درمان می‌کنند. اما متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی یک دوره چهارساله فوق تخصصی را نیز گذرانده‌اند.

یک تصور اشتباه که در مورد متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی وجود دارد آن است که این افراد همان درمانگرانی هستند که روش‌های درمان فیزیکی را بر روی بیمار اجرا می‌کنند. به طور کلی متخصصین درمان فیزیکی در زمینه ابعاد کلینیکی آسیب‌های عضلانی- اسکلتی، معاینات عضلانی- اسکلتی، تهیه برنامه‌های درمانی و ورزشی و اجرای تکنیک‌های فیزیکی (مانند گرما درمانی، سرما درمانی و TENS) آموزش دیده‌اند. در حالی که متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی، مشکلات و بیماری‌های یک بیمار را به طور دقیق تشخیص می‌دهند و درمان‌های فیزیکی مناسبی را برای او تجویز می‌کنند که بعداً همین درمان‌ها توسط متخصصین درمان فیزیکی بر روی بیمار اجرا خواهد شد. البته با وجود تفاوت‌هایی که در زمینه کاری این پزشکان و متخصصین وجود دارد، همه آن‌ها از نزدیک با هم همکاری و ارتباط دارند تا این اطمینان را برای بیمار به وجود آورند که بهترین روش درمانی و به مناسب‌ترین شکل بر روی او انجام می‌شود.

متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی اصفهان و تهران


دکتر جعفر پورقاسمیان: متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

آدرس : اصفهان- شمس آبادی- چهارراه قصر- رو به روی بانک ملت- کوی 126 (دهش) تلفن: 03132372301 


دکترسپیده سجادیه خواجویی: متخصص طب فیزیكی وتوانبخشی وفیزیوتراپی

آدرس: اصفهان- میدان بزرگمهر ابتدای خیابان بزرگمهر- كوی معراج- ساختمان پزشكان طبقه اول. تلفن: 32674940 031


دکتر علیرضا مقتدری: متخصص طب فیزیكی و توانبخشی و فیزیوتراپی
آدرس: اصفهان- خیابان شمس آبادی- چهارراه قصر- مجتمع پزشکی قصرنور- واحد 305 تلفن: 03132240068


دکتر امیر مویدنیا: متخصص طب فیزیكی وتوانبخشی و فیزیوتراپی

اصفهان، خیابان توحید میانی، رو به روی اداره ثبت اسناد، ساختمان آریا، طبقه پنجم، واحد 501
تلفن مطب: 03136282769 - 03136293575
تلفن تماس و مشاوره: 09135484106


دکتر سلمان فلاح: متخصص طب فیزیكی وتوانبخشی وفیزیوتراپی

آدرس: اصفهان- خ حکیم نظامی-ابتدای خ محتشم کاشانی(دقیقی)- جنب ام آر ای سپاهان- ساختمان زهره- طبقه چهارم تلفن:  03116255653


دكتر بابك وحدت پور: متخصص طب فیزیكی وتوانبخشی و فیزیوتراپی استادیار دانشگاه علوم پزشكی اصفهان

آدرس: خیابان صفه- بیمارستان الزهرا- كلینیك طب فیزیكی وتوانبخشی تلفن:6289000


دكتر سهیل ستاری: متخصص طب فیزیكی وتوانبخشی و فیزیوتراپی استادیار دانشگاه علوم پزشكی اصفهان

آدرس: اصفهان- خیابان شمس آبادی- جنب ام ار ای ساختمان هزاره- طبقه چهارم تلفن: 03132206494


دكتر شهریار میر شمس: متخصص طب فیزیكی و توانبخشی و فیزیوتراپی

آدرس: اصفهان- خیابان توحید میانی- جنب بانك پاسارگاد- ساختمان البرز-طبقه پنجم تلفن:6288620 031


دكتر علیرضا مقتدری اصفهانی: متخصص طب فیزیكی و توانبخشی وفیزیوتراپی استادیار دانشگاه علوم پزشكی اصفهان

آدرس:خیابان شمس آبادی- چهارراه قصر-ساختمان پزشکی قصرنور- واحد305 تلفن: 2240068 031


دکترعلی فرخانی: متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

آدرس: اصفهان- خیابان شمس آبادی- چهارراه قصر- روبروی بانک ملت- کوی26(دهش) تلفن: 2367465 0313


دکتر فرشاد نوری: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: خیابان ولیعصر- نرسیده به میدان تجریش- بالاتر از باغ فردوس- نبش کوچه طوسی- مجتمع فردوس طبقه سوم واحد16   تلفن:22741974-021


دکتر محمد فراهانی: بورد تخصصی طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: ضلع جنوبی فلکه دوم تهران پارس- روبروی مجتمع تجاری پارسیان- ساختمان سبز طبقه 4 پلاک 176 تلفن:77745677-021


دکتر حبیب مفخم: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر- مقابل خیابان شهید میرزا پور(سهیل)- ساختمان 1902 طبقه اول واحد 1 تلفن:22607605-021


دکتر عباس دقاق زاده: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: اتوبان چمران- ابتدای باقرخان غربی- مرکز طب فیزیکی و توانبخشی تبسم  تلفن:66572220-021


دکتر صاحب آب روشن: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 01 – م. نوبنیاد – خ. لنگری – خ. صنایع – بیمارستان دکتر چمران تلفن:5-22937031-021


دکترکامران آزما: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- منطقه 6– کارگر شمالی (امیرآباد) – روبروی درب مهندسی ارتش – ساختمان آزمایشگاه ایران نوین – طبقه چهارم  تلفن:66944621-021


دکتر مژگان ابراهیمی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- منطقه 1 – شریعتی – بالاتر از پل صدر – نبش الهیه – ساختمان پزشکان پارسیان تلفن:88884489-021


دکتر طناز احدی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- بیمارستان فیروزگر- بخش طب فیزیکی و توانبخشی تلفن:82141229-021


دکتر نوشین اعتمادی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 18 – شادآباد – بلوار خلیج – بیمارستان شهیدفیاض بخش :50- 66250645-021


دکتر سیروس الهیان: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران – منطقه 15 – دولت آباد – بلوار قدس – درمانگاه دارالتوحید تلفن:7- 33754825-021


دکتر داریوش الیاس پور: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 1– میدان تجریش – خیابان شهرداری – بیمارستان شهدای تجریش تلفن:9- 22718001-021


دکتراسداله امان‌الهی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- منطقه 5– بزرگراه کاشانی – نبش خیابان گلستان – ساختمان پزشکان 1 – ورودی اول – واحد 4 تلفن:44070871-021


دکتر محمد امید ظهور: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران –منطقه3 – کلاهدوز (دولت) – خیابان دیباجی جنوبی – روبروی سنجابی – پلاک 17 تلفن:22780701-021


دکتر کامیار اکرمی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 21 – تهرانسر – بلوار لاله – درمانگاه خیریه قوامین تلفن:6- 44520582-021


دکتر محمد باغبانی آرانی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران - منطقه 14 – 17 شهریور – خ. ابن سینا – م. کلانتری – خ. کرمان – بیمارستان مردم تلفن:4- 33795823-021


دکتر پیمان بنکدار: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 03 – پاسداران – خ. سوری (نیستان هفتم) – بلوار شهرزاد – خ. باقری کماسایی – پلاک 7 – درمانگاه دروس تلفن:4- 22566662-021- 22546353-021


دکتر محمد حسن بهرامی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 01 – م. تجریش – خ. شهرداری – بیمارستان شهدای تجریش تلفن:9- 22718001-021


دکتر بهروز توانا: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 06 – بلوار کشاورز – پ. 59 – کلینیک ساسان  تلفن:89 - 88965170-021


دکتر بهرام جعفررودی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران- دوراهی قلهک- بیمارستان ایرانمهر تلفن:22609566-021


دکتر مجتبی حسین زاده: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران – تهران نو – ضلع جنوبی میدان امامت – روبروی داروخانه فرح تلفن:77463303-021


دکتر محمد تقی حلی‌ساز: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- منطقه3– ولی عصر– بالاتر از میدان ونک – خ. یاسمی – بیمارستان خاتم الانبیا تلفن:88884040-021-88790298-021


دکتر زهرا حکیمی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران-منطقه 6– کارگر شمالی (امیرآباد) – تقاطع بزرگراه جلال آل احمد – خ. چهارم – پ. 34 – طبقه همکف تلفن:88637439-021


دکتر مریم خسروی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 5– م. پونک – خ. میرزابابایی – بلوار عدل جنوبی – ساختمان پزشکان فتح – واحد 23 تلفن:44463570-021


دکتر غلامرضا رئیسی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران، خ. شریعتی روبروی پارک شریعتی(کوروش). نبش کوچه پیروز. ساختمان شریعتی. طبقه اول واحد ۱۰ تلفن:22882831-021


دکترسید منصور رایگانی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 01 – م. تجریش – خ. شهرداری – بیمارستان شهدای تجریش تلفن:9- 22718001-021


دکتر آذر رحیم پناه: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 05 – شهرک اکباتان – فاز 1 – سوپر 8 – درمانگاه شبانه روزی اکباتان  تلفن:44654119-021


دکتر زهرا رضا سلطانی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -آزادی – ضلع شرقی بیمارستان امام خمینی-خیابان دکتر قریب-نبش کوچه مصدق غربی-پلاک۱۳۱- واحد 4 تلفن:66432893-021


دکتر فرید رضایی مقدم: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -خیابان قائم مقام فراهانی-خیابان۶-پلاک۸  تلفن:88748745-021


دکتر رضا روشن پژوه: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 03 – شریعتی – بالاتر از میرداماد – خ. مینا – ساختمان قائم – پ. 4 – ط. دوم تلفن:22263958-021


دکتر سید احمد رییس سادات: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 02 – سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – بیمارستان مدرس – درمانگاه طب فیزیکی و توانبخشی  تلفن:22363249 -021


دکتر غلا رضا رییسی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 03 – شریعتی – روبروی پارک شریعتی – نبش کوچه پیروز – ساختمان شریعتی – ط. اول – واحد 10 تلفن:22882831 -021


دکتر شراره زندی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 03 – کلاهدوز (دولت) – بین بلوار کاوه و چهارراه قنات – ساختمان نگین – ط. دوم – واحد 12 تلفن:22594876 -021


دکتر رضا سالک: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 03 – شریعتی – جنب مترو قلهک – خ. کدویی – ساختمان پزشکان شکوفه – واحد 1 تلفن:22649361 -021


دکتر سید پژمان مدنی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران-بلوار کشاورز-نبش بیمارستان ساسان-کوچه رویان-پلاک ۷۵-طبقه دوم تلفن:88969331 -021


دکتر شادان فروز بخش: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 04 – یزرگراه رسالت – خ. بنی هاشم – تقاطع خیابان پرتوی – پ. 121  تلفن:22316850 -021


دکتر مینا سیف الهی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 01 – شریعتی – بالاتر از پل رومی – بن بست سینا – پ. 1729 – واحد 2 تلفن:22210301 -021


دکتر لیلی شاه قلی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 03 – قلهک – خ. کدویی – ک. شکوفه – ساختمان پزشکان شکوفه تلفن:22649430 -021


دکتر علی شکری: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 05 – بزرگراه کاشانی – نبش خیابان گلستان شمالی – ساختمان پزشکان 1 – ورودی اول – واحد 4 تلفن:44070871-021


دکترالهه شیر دل: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 16 – خزانه بخارایی – فلکه دوم – بیمارستان آیت اله کاشانی تلفن:55047731-021


دکتر شهرام صادقی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران –خیابان فرجام-بین حیدرخانی و ولیعصر-پلاک۱۸۹-طبقه۵ تلفن:77225476-021


دکتر محمد صادق صدیق مستوفی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 06 – بلوار کشاورز – نرسیده به میدان ولی عصر – پ. 14 – ط. دوم تلفن:88915992-021


دکتر عباس صلاحی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 12 – خراسان – خ. لرزاده – درمانگاه لرزاده تلفن:3-33132022-021


دکتر فرهاد عادل منش: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 06 – م. آرژانتین – خ. الوند – پ. 23 – بیمارستان کسری  تلفن:9-88797611-021


دکتر محمد فرجاد: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -خیابان شهید عباسپور-خیابان برادران-خیابان شهروز-پلاک۴۰ تلفن:88776895-021


دکتر شاهرخ علی مرادیان: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:منطقه 06 – مطهری (تخت طاووس) – تقاطع خیابان میرزای شیرازی – پ. 215 – ساختمان 111 – ط. سوم – واحد 7 تلفن:88725385-021

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است